ELEVATE 13 Smack – Regional

Head Coach: Pompilio Mercadante

Assistant Coach: Tristan Vassberg

Jaylie Trautner # 3 – Seven Springs Middle

Cassandra Kendall #4 – River Ridge Middle

Alex Holley #7 – East Lake Middle

Lily Shirmohammad # 8 – Mother Theresa

Kristin Uhle # 10 – Mother Theresa

Kaidyn Casper # 11 – Seven Springs Middle

Hunter Moore # 13 – Palm Harbor Middle

Madison McGregor # 15 – Seven Springs Middle

Jasmine Shirmohammad # 18 – Mother Theresa

Madison Leiser #24 – Seven Springs Middle


Elevate 15 Smack – National

Head Coach: Scott Jones and Ben Ballard

Gaby Jiron #2 – Calvary High School

Trinity Ballard #3 – Palm Harbor University

Kristyn Cusma #4 – Seven Springs

Haley Demirdog #5 – Tarpon High School

Brooke Ribble #11 – Calvary High School

Karrina Lunter #12 – Calvary High School

Sarah Toomey #16 – Calvary High School

Cayla Heckroth #22 – Mitchell High School

Elizabeth McDonald #25 – Mitchell High School

Tori Farkas #46 – East Lake High School


Elevate 15 Smack – Regional

Head Coach: Reggie Canezo

Jasmin Blossfield #1 – Fivay High School

Jenna Moukazis #3 – Tarpon High School

Alexis McNeil #5 – Fivay High School

Sydney Steingold #7 – Calvary High School

Reese Norwood #9 – Mitchell High School

Emma Peterson #12 – Mitchell High School

Natalia Lourenco #13 – Gulf High School

Chayla Wade #16 – Fivay High School

Kenize Thompson #30 – Mitchell High School

Elevate 16 Smack – National

Head Coach: Stephen McBeath

Breanna Morgan #7 – Osceola High School

Natalie Drachbar #8 – East Lake High School

Megan Maxton #9 – Mitchell high School

Ivori Nickell #10 – Gulf High School

Amelia Johncola #11 – Calvary High School

Nadia Lewis #13 – Osceola High School

Ellie Sendra #14 –  Fivay High School

Tatum Annis #16 – East Lake High School

Sarra Beasley #18 – Steinbrenner High School

Jayla Matko #22 – Palm Harbor University


Elevate 17 Smack – National

Head Coach: Billy Phillips

Assistant Coach: Karly Padilla

Brooke Schroeder #3 – Mitchell High School

Kierra Middleton #4 – River Ridge High School

Angelina Daum #6 – Seminole High School

Sue Long #7 – East Lake High School

Cassie Jerse #10 – East Lake High School

Rhiannon Gartner #11 – Palm Harbor University

Annabelle Geruad #14 – Palm Harbor Univeristy

Macie Helms # 24 – Fivay High School

Nicole Perekhodko #31 – Palm Harbor UNiversity

Cara Carmody #32 – Tarpon Springs High School


Elevate 18 Smack – National

Head Coach: Ashley Martin

Jenna Short #1 – Gulf High School

Mya Jones #3 – Mitchell High School

Breezy Tussing #4 – Springstead High School

Taylor Alleyne #7 – Alonso High School

Tyler Leiby #8 – Gulf High School

Sara Black #12 – East Lake High School

Camille Pennick #16 – Gulf High School

Corah Callahan #20 – Gulf High School

Jordan Chapman #22 – Osceola High School

Isabella Saunders #33 – River Ridge High School